کودک مبتلا به اتیسم

۱.من یک کودک هستم.

اوتیسم بخشی از چیزی است که من هستم، نه همه‌ی آن. آیا شما فقط یک چیزید، یا شما شخصی با افکار، احساسات، ترجیحات، نظرات و مهارت‌ها و رویاها هستید؟ آیا شما چاق (دارای اضافه وزن)، نزدیک‌بین (عینکی) یا ناشی (ناهماهنگ) هستید؟ این‌ها می‌توانند چیزهایی باشند که در لحظه‌ای که شما را ملاقات می‌کنم ببینم، اما شما بیشتر از فقط همین‌ها هستید. این‌طور نیست؟

به عنوان یک بزرگسال، شما بر چگونگی تعریفِ خودتان کنترل دارید. اگر بخواهید یکی از خصوصیات را (از خصوصیات دیگر) متمایز کنید، می توانید آن را نشان دهید. به عنوان کودک، من هنوز در حال کشف و شناخت مسائل هستم. نه شما و نه من هنوز نمی‌دانیم توانایی و استعداد چه کارهایی را دارم. اگر شما مرا فقط یک چیز بدانید، این خطر پیش می‌آید که توقعاتی بسیار سطح پایین ایجاد کنید. و اگر من احساس کنم که شما فکر نمی‌کنید من” می‌توانم آن را انجام دهم” پاسخ طبیعی من این خواهد بود که چرا تلاش کنم؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو یک ,فقط ,هستید؟ ,  ,چیزی ,خصوصیات ,از خصوصیات ,که شما ,فقط یک ,آیا شما ,من هنوزمنبع

خانه هوشمند در اهواز

ترکیبات و ارزش غذایی بادام درختی

اثرات سودمند ترشحات حلزون

خانه هوشمند

استانداردهای قابل قبول قبل از بازاریابی دیجیتال و سئو

داشتن چه اطلاعاتی در طراحی شبكه آبیاری قطره ای الزامی است ؟

توسعه اپلیکیشن های موبایلی را نادیده نگیرید!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

مشاوره کارشناسی ارشد خرید بهترین صندوق فروشگاهی سفارش انواع باسکول پوستر دیواری بادوام و ارزان دانلود آهنگ جدید خرید انواع قطعات لیفتراک اقامت اروپا جدید تو بهترین خرید رو از ما داشته باش معرفی کالا فروشگاهی خرید اینترنتی